Nojah

  • Elloo
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
8 aastat 8 kuud tagasi #52027 lisas Elloo
Nojah lisas Elloo
Tere!

Probleem on selles, et olin kaks kuud käsunduslepinguga tööl ühes kohas. Palka ma ei saanud esimese töötanud kuu eest kuna ma ei saanud õigeaegselt allkirjastada käsunduslepingut. Teise kuu käsunduslepingule sain alla kirjutatud õigeaegselt. Ootasin ja ootasin palka kuid seda ei tulnud. Mingi arveldusprobleem oli tekkinud, et pearaamatupidaja oli saatnud mulle mõeldud palga saatnud valele kontole mis oli kuidagi seotud minu isikukoodiga. Pärast pikki läbirääkimisi (ja ülbelt vastuseid saades) keelduti vastamast kuidas selline viga sai tekkida. Milleks ma huvitav üldse andsin enda pangakonto lepingule juurde kui sellele kontole raha ei saadetud? Nüüd ei võeta telefoni vastu ja kui võetakse siis öeldakse, et ma enda probleemiga metsa läheks.
Mida teha?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
8 aastat 8 kuud tagasi #52028 lisas .
Vastas . teemas Nojah
ei saa aru, Kas ühe kuu tegid siis tööd ilma mingi lepinguta? Igal kuul tehakse uus leping?

Ka ei saa aru, mis asi on konto, mis on kuidagi seotud sinu isikukoodiga? Kui konto on sinu isikukoodiga seotud, siis on sul ju võimalik sealt kontolt oma raha kätte saada, milles siis probleem?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.